Fortune Capital

Ми знаємо, куди вигідно інвестувати гроші

Кожен по-своєму хоче зробити цей світ кращим. Хтось будує будинки, хтось намагається зробити нашу планету більш зеленої і затишною. Ми ж бачимо свою місію в тому, щоб дати вам фінансову стабільність, незалежність від інфляцій, криз, коливань курсів валют і повну впевненість в завтрашньому дні.

Fortune Capital — одна з найбільших компаній в сфері фінансового консультування. Ми завжди знаємо, куди інвестувати гроші, щоб вони працювали, тому пропонуємо тільки перевірені інвестиційні рішення. Наше завдання — знайти надійні шляхи інвестування в світову економіку, ваша — отримувати максимальну ефективність від власних інвестицій.

Курс Fortune Capital «Професія НФС»

Інтерактивний курс створений професіоналами в області особистих фінансів, інвестицій і страхування. Проходити навчання можна в будь-який зручний для вас час. Потрібно тільки бажання і Інтернет!

З нами співпрацюють Незалежні фінансові радники по всьому світу

Завдяки цьому, ви зможете отримувати консультації з питань інвестування та страхування незалежно від того, де ви є.

Наші клієнти — це забезпечені бізнесмени, які прагнуть збільшити свій дохід за рахунок вигідних капіталовкладень, а також ті громадяни, які поки не знають, куди вигідно інвестувати невеликий капітал.
Наші партнери — це перевірені багаторічним досвідом роботи компанії, які націлені на зростання і розвиток, а значить, напевно забезпечать ваше фінансове майбутнє.

Яким би не був ваш дохід і стан сьогодні, завдяки консультації Незалежної фінансового радника, ви дізнаєтеся про нові інструменти, які допоможуть уникнути зайвих витрат, а також примножать ваш капітал.

Fortune Capital

Наша компанія з 2010 року є незмінним лідером у сфері фінансового і страхового консультування. Такого результату ми добилися тільки тому, що основним пріоритетом для нас завжди було і залишається якісне обслуговування клієнтів. Професійна інтуїція і знання ринку дозволяє нашим Незалежним фінансовим радникам оцінювати ризики і підбирати тільки перевірені інвестиційні і страхові рішення, які спрямовані на рішення поставлених завдань. За усіма змінами ринку уважно стежать не лише фінансові радники, але і наші аналітики.

Новини

Статті

Чому обирають Fortune Capital

Співпрацювати з нами просто, ефективно і вигідно. І це основна причина того, що серед безлічі компаній вибирають саме Fortune Capital. Ми завжди орієнтовані на комплексний підхід в сфері особистих фінансів і якісне обслуговування клієнтів.

Для досягнення цієї мети у нас є:

  • фахівці в області особистих фінансів
  • вигідні фінансові та страхові рішення
  • якісний супровід
  • податкове консультування
  • навчання

З нашою компанією вас очікують

Необмежені можливості

Завдяки співпраці з Незалежними фінансовими радниками в різних країнах, ви маєте доступ до різних фінансових і страхових рішенням

Рішення під будь-які ваші цілі

Після визначення ризик-профілю для вас буде розроблений Особистий Фінансовий План, в якому будуть запропоновані рішення по реалізації фінансових цілей

Індивідуальний підхід

Підбираючи рішення для клієнтів, ми орієнтуємося на ризик-профіль, фінансові можливості і цілі конкретної людини

Повний спектр послуг

Наші фахівці мають багаторічний досвід в сфері особистих фінансів, страхування та оподаткування. Саме тому ми використовуємо комплексний підхід для вирішення ваших завдань

Замовте безкоштовну консультацію

Хочете дізнатися як гарантовано накопити на пенсію і освіту дітей, за допомогою яких інструментів сформувати пасивний доход, а також дізнатися все про якісне медичне обслуговування в Росії і за кордоном?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо впродовж 10 хвилин

Команда Fortune Capital

Найцінніший ресурс нашої компанії — це команда. Це яскравий колектив фахівців з аналітичним складом розуму, професійними компетенціями і знаннями про те, куди можна інвестувати для досягнення поставлених цілей. Серед нас люди творчі, різнобічні і в той же час, — наділені досвідом, знаннями фахівці, які уміють швидко реагувати на зміни, що відбуваються в економічній сфері і страхуванні. Ми завжди в курсі змін і нововведень на фінансових ринках і ринках страхових послуг. Завдяки комплексному підходу ми розробимо покроковий алгоритм досягнення ваших фінансових і життєвих цілей.

Що говорять наші клієнти

За довгі роки нашої роботи у нас склалися теплі і довірчі стосунки з нашими клієнтами. Пропонуємо вам дізнатися, що думають про нашу компанію і її співробітників деякі з них:

Зв'яжіться з нами!

Ми допоможемо вам в реалізації ваших фінансових цілей і створенні рентного капіталу

Приходьте в наш офіс, щоб почати успішну співпрацю з Fortune Capital! Ми створимо для вас стратегію фінансового успіху.

Адреса в Москві

121087, м. Москва,

БЦ «Барклай Парк»,

вул. Барклая д.6,

буд. 3, офіс 6.08

Телефон в Москві

+7 495 989 41 30

8 926 999 97 08

Адреса в Києві

м.Київ,

Вул.Глибочицька,

17Д, БЦ «Торус»

Телефон в Києві

+38 099 326 39 49 (моб)

+38 044 201-49-17 (тел./факс)

Email

info@fortune-cap.ru